Ofisimiz 1975 yılında Sayın Osman Demircioglu tarafından kurulmuştur. 1989 yılında Sayın Murat Cakıroglu'nun ortaklıgıyla Demircioğlu Mimarlık Mühendislik Bürosu olarak faaliyete geçmiştir. 1991 yılından beri Demircioğlu Mimarlık Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ. ünvanı ile faaliyetine devam etmektedir.

Osman Demircioğlu 1971 yılında Kabataş Erkek Lisesi'ni bitirdikten sonra, istanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nü 1975'te bitirerek iş hayatına atılmıştır. 1975 yılında Tiritoğlu İşhanı Ulus/Ankara'da Mimarlık Mühendislik bürosunu açmıştır. Büronun çalışma sahası, ilk önceleri belediyelere serbest müteahhitlik, apartman, işhanı, ticaret merkezi gibi projeleri tasdik ettirmek ve iş takibi olmuştur. Sayın Sabri Yalçın Beyle bu ortaklık 1984 yılına kadar devam etmiştir. 4 yıl yalnız çalışan Osman Demircioğlu 1989 yılında Mimar Murat Çakıroğlu ile ortak olmuşlardır. Şirket 1991 yılında kurulmuş ve Demircioğlu Mimarlık Mühendislik Ltd. Şti. adını almıştır. Osman Demircioğlu inşaat işleri ile de uğraşmış, Ankara'nın ilçelerinde inşaat faaliyetinde de bulunmuştur. 12 Haziran 2004 yılında Hakk'ın Rahmeti'ne kavuşmuştur. Allah [c.c] Rahmeti'ni O'nun üzerinden esirgemesin.

Murat ÇAKIROĞLU / Mimar

1982 Tapu Kadastro Meslek Lisesi'ni, 1987'de Gazi Üniversitesi Mimarlık Mühendislik Fakültesi Mimarlık Bölümü'nü bitirmiştir. 1 yıl Çankırı Hasan Aydınlı - Aydınlı inşaat Mimarlık Bürosu'nda çalışmıştır. 1988-1989 döneminde askerden geldikten sonra 1989 yılında Sayın Osman Demircioglu ile Demircioğlu Mimarlık Bürosu'nda ortak olarak çalışmıştır. Yurtdışında Afganistan'da, yur-dun bazı illerinde ve Ankara'da Mimarlık çalışmalarını yürütmektedir. Sosyal tesis, yurt, ticaret merkezleri ve konutlaralanında Mimarlık faaliyeti yapmaktadır. Halen Demircioglu Mimarlık Mühendislik inşaat Şirketi'nde inşaat Mühendisi olan Sayın Yasin Demircioglu ile ortak olarak Mimarlık hayatına devam etmektedir.
Yasin Özkan DEMİRCİOĞLU / İnşaat Mühendisi

1998 yılında Samanyolu Kolej'ini, daha sonra 2003 yılında Gazi Üniversitesi Mimarlık Mühendislik Fakültesi'nin inşaat Mühendisligi Bölümü'nü birincilikle bitirmiştir. Okulu bitirdikten sonra Demircioğlu Mimarlık Mühendislik Ltd. Şti.'nde inşaat Mühendisi olarak çalışmaya başlamıştır. Demircioğlu inşaat adı altında inşaat faaliyetlerine devam etmektedir. Mimar Murat Çakıroğlu ile inşaat ve Mühendislik faaliyetlerini devam ettirmektedirler.
Demircioğlu Mimarlık Mühendislik;

Kuruluşundan bugüne kadar konusunda uzman mimar ve mühendislerden oluşan genç kadrosuyla süratli çalışma temposu içinde 21 yıllık bilgi birikimini günümüzün teknolojik imkanlarını da bir arada kullanarak birçok işlerde kendini kanıtlamıştır.

ODEM YAPI DENETİM MÜŞAVİRLİK VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. olarak vizyonumuz; sağlıklı binalar üretmek, binaları denetlemek ve Mühendislik-Mimarlık Teknolojisini en üst düzeyde müşterilerimize yansıtmak ve yaşatmaktır.


Yusuf Çoban /İnşaat Yüksek Mühendisi
Firmamız, 2000 yılında Yapı Denetim Kanunu çerçevesinde Sayın Osman DEMİRCİOĞLU ve SayınMurat ÇAKIROĞLU tarafından kurulmuştur. Kaliteli iş anlayışıyla çalışan firmamız, 2006 yılında Sayın Yusuf ÇOBAN'a devredilmiştir. Çalışanlarımız; yıllarını inşaat sektörünün vazgeçilmez dallarının en yetkili mercilerinde bulunmuş olmakla beraber tecrübeli ve özverili Mühendisler ve de Mimarlar'dır.

Ankara da faaliyet gösteren firmamız, yapmış olduğu büyük atılımlarıyla-sağlıklı binaların yeşermesine büyük katkılar sağlamaktadır.


© 2007 - Demirciğlu Mimarlık Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Bu site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret veya sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Demircioğlu Mimarlık Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.’nin yazılı izni olmadıkça kullanılamaz.